KAYIPSIZ YEDEKLEME

Bilişim Sistemleri İçin Veri Yedekleme

Yedekleme sistemlerinin kurulumu; yedeklenecek veri miktarı, yedekleme sıklığı ve yedeklenen verinin zaman içerisinde değişme oranı gibi parametrelere bağlıdır. Piyasada iş yapan orta ve büyük ölçekli firmalarda kabul görmüş yedekleme yazılım çözümleriyle, firmaların mevcut bilgi sistemlerine özel yedekleme ve veri yönetimi stratejileri çözümleri sunuyoruz.

Sistemin tüm risk analizlerini yaparak veri yedekleme çözümleri üretiyor ve dış kaynaklı yaşanabilecek sorunları en düşük seviyeye getiriyoruz.

image

Veri Yedekleme Nedir?

Veri Yedekleme; olası bir veri kaybı sorununun ardından orijinal verileri geri yükleyebilmek, önemli verilerin geri dönülemez biçimde kaybolmalarını engellemek amacıyla kopyalarının bir veya birden fazla farklı noktada tutulması işidir.

BT/IT Sistemleri İçin Veri Yedekleme Çözümleri

image

Veri Yedekleme Yazılımları

Olası bir veri kaybı durumunda kaybedilen veriye hızlı ve güvenli şekilde ulaşabilme imkânı sağlayan Acronis, CommVault, Veeam gibi başarıları ile tanınmış yedekleme sistemlerini kullanıyoruz. Çözümlerimizi tercih eden kuruluşların önemli verilerini bir daha asla kaybetmemeleri için çalışıyoruz.

EN İYİLERLE ÇALIŞIYORUZ

Veri Yedekleme Çözüm Ortaklarımız

Sizi Arayalım

Bilgilerinizi girin, destek ekibimiz sizi iş saatleri içerisinde arasın, ilgilendiğiniz konu hakkında bilgi versin.

    Bilgileriniz asla paylaşılmaz ve hiç kimseye satılmaz.